Kind & Hond Cursus

Kind & Hond cursus

Kunstjes, behendigheid en gehoorzaamheid, tijdens de kind & hond cursus gaan de kinderen zelf aan de slag met de training. Onze ervaren instructeur met pedagogische achtergrond maakt er elke les weer een feestje van! Op een speelse manier leren de kinderen hoe ze oefeningen kunnen aanleren aan de hond. De ouders mogen aan het begin en aan het einde van de les meekijken, de rest van de les zijn de kinderen zelf aan het trainen. Het is daarom belangrijk dat de kinderen de hond zelf kunnen houden. 

 

Meer informatie

De cursus bestaat uit 4 wekelijkse praktijklessen van 45 minuten. De eerste 5 minuten mogen de ouders meekijken op het veld, daarna gaan de kinderen zelf aan de slag. De laatste 15 minuten mogen de ouders het veld weer op en laten de kinderen aan de ouders zien wat er tijdens de les geleerd is.
Onze groepscursussen zijn alleen toegankelijk voor honden die geen agressie vertonen naar  mensen en andere honden.

De kosten van deze cursus bedragen € 100,-.

Geplande cursussen Kind & Hond

Binnenkort nieuwe opties